Globo Shtepi me Forma Multiaktivitet Zmadho

Globo Shtepi me Forma Multiaktivitet

IF0037

Produkte te reja

Globo

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shtepi me forma dhe multiaktitet.

E marke Globo per nje argetim te sigurte per cdo rast.

Bërë nga materiali me cilësi të lartë dhe certifikuar.

Për djemtë dhe vajzat mbi 18 muajsh.

Permasa:21 x 26 x 21cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: