Globo Vegla me Bateri Drite Dhe Tinguj Zmadho

Globo Vegla me Bateri Drite Dhe Tinguj

IF0034

Produkte te reja

Globo

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vegla pune me muzike, drita dhe tinguj

Per femije mbi 10 muajsh

Punoni duke u argetuar me nje sharre, nje cekic apo trapan

Nje argetim ndryshe per femijen tuaj

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: