BanBao Set Ndertimi "Policia" Hidroavion

IF0012

Produkte te reja

BanBao

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje aventure ne det me anijen e policise hidroavion

E perkryer per misionet e veshtira policore. Ndizni motorrin dhe gjithcka ehste gati

Nje loje per femije te moshes 4-10 vjec, marka BanBao

Me 112 pjese te ndryshme per tu bahkuar ne nje te vetme

Ide mjaft e mire per dhurate. Permasat: 23×15×5cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 23×15×5cm
Sipas moshës 4-10 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: