BanBao Set Ndertimi "Turbo Power" Rodeo Makine me kurdisje Zmadho

BanBao Set Ndertimi "Turbo Power" Rodeo Makine me kurdisje

IF0013

Produkte te reja

BanBao

101 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set ndertimi per femije i markes BanBao

Per te gjithe te apasionuarit pas makinave

E pershtatsshme per femije mbi 4 vjeç

"Turbo Power" Rodeo makine me kurdisje

Seti permban 81 pjese dhe ka permasa:23×15×5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 23×15×5 cm
Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: