BanBao Set Ndertimi "Trendy City" Kafene

IF0016

Produkte te reja

BanBao

40 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set ndertues i markes BanBao

Nje kafene e vogel ne qender te qytetit trendy

Ndertojeni sipas imagjinates tuaj me 338 pjese

E pershtatshme per femije vajza mbi 5 vjeç

Permasat e setit 33x24x7 cm

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas përmasave 3x24x7 cm
Sipas moshës 5 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: