BanBao Set Ndertimi "Peanuts" Ishulli i Braktisur

IF0006

Produkte te reja

BanBao

134 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qenushi Snoopy ka perfunduar ne ishullin e pabanuar.

Set me formuese per te argetuar femijet.

Ata do te ndihmojne Snoopyn te ruaje arken e thesarit dhe do te eksplorojne ishullin.

E pershtatshme per femijet 4-8 vjec.

Paketimi permban 68 pjese.

Permasat 19×14×4 cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 19×14×4 cm
Sipas moshës 4-10 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: