BanBao Set Ndertimi "Caterpillar" Shkronjat Zmadho

BanBao Set Ndertimi "Caterpillar" Shkronjat

IF0008

Produkte te reja

BanBao

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder edukative per femijet e moshava 1.5 - 5 vjec.

Femijet do te mesojne shkronjat dhe te formojne rrokje ose fjale te ndryshme me to.

Numrat jane ne forme formuesesh te rradhitura ne forme krimbi me rrota.

Paketimi permban 40 formuese.

Permasat 49.5×20×8 cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 49.5×20×8 cm
Sipas moshës 1-6 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: