Minipazell Traktori Zmadho

Minipazell Traktori

BAO0371

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje mini pazell me traktorin per femije mbi 12 muajsh

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja konsiston ne ndertimin e traktorit terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Femija duke luajtur meson format dhe ngjyrat si dhe zhvillon perqendrimin e femijet ne koordinimin e duareve me syte.

Permasat: 14x14x0,8 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: