Globo Cante Plastike me Fruta dhe Perime Zmadho

Globo Cante Plastike me Fruta dhe Perime

IF0047

Produkte te reja

Globo

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje cante plastike ngjyre roze me fruta dhe perime

Mban frutat dhe perimet tuaja kur beni pazar

Mjaft praktike dhe e vecante

30 produkte te tjere ne kete kategori: