Globo Set veglash 24 Cope Zmadho

Globo Set veglash 24 Cope

IF0049

Produkte te reja

Globo

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set me 24 vegla pune

Loje e markes Globo per femijet tuaj mbi 3 vjec

Femija mund te mesoje funksionin e seciles vegel duke u argetuar me to

Permasat: 19 x 27 x 13,5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: