Globo Rosak me Muzik me Terheqje Zmadho

Globo Rosak me Muzik me Terheqje

IF0029

Produkte te reja

Globo

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Rosaku qe terhiqet me nje pe

Per femije mbi 0 vjec me muzike 

I markes Globo, mjaft dhurate simpatike per femijet

Nje rosak i bardhe me kembe dhe sqep portokalli dhe duar te verdha

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: