Pazell Ariu Zmadho

Pazell Ariu

BAO0372

Produkte te reja

Pino

498 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle me Ariun per femije mbi 12 muajsh ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja konsiston ne ndertimin e ariut me ngjyra.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Cdo pjesë e enigmës është shënuar me ilustrim që e bën më të lehtë identifikimin e "gjeagjezes"  Duke i bere bashke femija mbush pjeset qe mungojne per te formuar arushin

Kjo është lodër që nxit zhvillimin e të menduarit, perceptimit dhe përfundimit, ndërsa, në të njëjtën kohë, zhvillon aftësitë motorike gjobë, saktësinë dhe koordinimin e lëvizjes.

Permasat: 14x14x0,8 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: