Clementoni Loder 4 ne 1 Dinosauri i Mire

NOL0105

Produkte te reja

Clementoni

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje e cila ve ne levizje inteligjencen e femijeve.

E markes Clementoni.

E pershtatshme per femijet e moshave mbi 3 vjec.

Nje loje e vecante 4 ne 1, me te cilen femijet mund te luajne domino, memo, te formojne puzzle (30 elemente) ose te formojne figurat me kube (6 kube).

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: