Clementoni Loder 12 Formuese te Buta Baby Clemmy

NOL0158

Produkte te reja

Clementoni

21 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje me formuese shume ngjyreshe dhe kreative.

E pershtatshme per femijet ndermjet 6 dhe 36 muajsh.

Material i bute, pa skaje te mprehta dhe jo toksike nde rast se femija i fut ne goje.

Me kete loje femijet do te mesojne lehtesisht ngjyrat, stimulojne perceptimin vizual, terheqin vemendjen, te zhvilloje nje ndjenje te aftesise se vezhgimit dhe kategorizimit, mbeshtet zhvillimin e aftesive manuale, stimulon imagjinaten dhe kreativitetin etj.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-18 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: