Clementoni Loder Baby Mickey Play Gym Baby

NOL0211

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tapet per te luajtur i markes Clementoni.

Nje tapet i vecante me figura dhe ngjyra te ndryshme.

Me lojra 3 ne 1. Ajo stimulon shikimin, aftesite motorike dhe kuriozitetin e femijes fale ngjyrave te gjalla dhe karaktereve te bute.

Ne pjesen e harkut ne forme tende jane te varura lodra te ndryshme, terheqese per femijet.

Per femije te moshes mbi 3 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: