Loder Turtles Shell Flyer

NOL0266

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 100 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bashkojuni aventures me breshkat Ninja.

Loder e pershtatshme per femijet mbi 4 vjec.

Mposhtni armiqte me makinen e vecante me nje shpejtesi te madhe.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: