Pino Loder me Levizje

BAO0363

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine e vogel levizese per femije mbi 12 muajsh.

Loje me ngjyra prej druri e markes Pino.

Qellimi i ketyre lodrave eshte kryesisht te argetojne femijet.

Pervec kesaj ofrojne mundesine per te zhvilluar dhe praktikuar aftesite motorike por edhe per te zbuluar parimet e levizjes.

Kjo makine leviz para dhe mbrapa dhe eshte forca qe stimulon levizjen.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: