Clementoni Loder Frozen Magic Cards Sapientino

NOL0136

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loje e markes Clementoni "Smart Touch", e frymezuar nga filmi i animuar "Ngrira - Reign of Ice".

Paketa perfshin nje pajisje te lojrave te ngjashme me nje tablet, ne te cilen duhet te vendosen dymbedhjete kartat interaktive per lojra te ndryshme.

Mjafton nje prekje qe ne ekran te shfaqen lojrat apo mesimet e ndryshme , do te mesojne numrat e pare (madje edhe ne anglisht), ngjyrat, sasite, format.

Gjithashtu do te mesojne se si te zgjidhin kuize te thjeshta logjike ne mesin e shume menyrave te lojes dhe argetim.

Dimensionet e paketimit: 31x27x4.5 cm
Operacioni: 3 bateri AAA 1.5 V
Mosha e rekomanduar: 4 deri ne 6 vjet

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4-6 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: