Pino Pazell ne Kuti Metalike Zmadho

Pino Pazell ne Kuti Metalike

BAO0420

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

 Nje pazell prej druri e markes Pino ne kuti metalike Loje qe zhvillon dhe "ve ne levizje trurin"

Perbehet nga tre pjese te cilat levizen, montohen e cmontohen me ane te rreshqitjes

Luani me femijet tuaj dhe zgjidhni nje sfide Largon monotonine dhe aktivizon trurin

Per femije mbi 3 vjec

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: