Loder Lbx Odin

NOL0272

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Robotet luftetare LBX jane gjithmone gati.

Personazhe te cilet zhvillojne imagjinaten e femijes ne lojra te ndryshme.

Material plastik i pademshem.

E pershtatshme per femijet mbi 6 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: