Loder Doraemon Aereo

NOL0274

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 100 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Avioni Doraemon, nje loder per femijet mbi 3 vjec.

Ai eshte i pajisur me rrota te vogla dhe dy helika.

Ka vendin per te vendosur edhe pilotin.

Avioni levizet lehtesishte mjafton nje prekje e femijes.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: