Pino Litare Zmadho

Pino Litare

BAO0411

Produkte te reja

498 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Te hidhesh me litar eshte nje eksperience vertet e bukur qe forcon trupin dhe zhvillon sensin e balances 

Meson si te koordinosh levizjet e duareve me ato te kembeve  dhe krijon besim ne vetvete

Litari pino me permasa 16x13x6 cm dhe rekomandohet per femije mbi 3 vjec

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: