Clementoni Puzzle 1000 Panorama Blue Calm

NOL0107

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Formuese puzzle me 1000 pjese, Clementoni.

Ndertoni panoramen blu relaksuese.

Nje loje qe do ti argetoje te gjithe, jo vetem femijet.

E pershtatshme per moshat mbi 14 vjec.

Permasat 37x28x6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 14 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: