Pino Smart Tangram

BAO0410

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pino Smart Tangram Nje loje me baze njohurite matematikore Ndertoni sipas figures ne manualin qe e shoqeron Zhvillon aftesi te tilla i imagjinata, vemendje durimi E pershtatshme per fmeije qe pergatiten per nisjen e vitit shkollor, mbi 6 vjec 

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: