Clementoni Loder Baby Minnie Muovi e Impara Disney Baby

NOL0191

Produkte te reja

Clementoni

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Miushja Minnie vjen ne versionin me simpatik, nga Clementoni.

Nje loder interaktive qe flet dhe kendon. Celesi i zemres ndizet.

Koka, krahet deh kembet levizin duke shaktuar nje zhurme qesharake mekanike.

Te gjitha keto ndihmojne ne zhvillimin e degjimit si dhe marredhenies shkak-pasoje.

Femija gjithashtu do te mesoje edhe pjeset e trupit.

E pershtatshme per moshat mbi 10 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: