Clementoni Loder Minnie Mini Truck Baby

NOL0192

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kjo makine argetuese e vogel e drejtuar nga Minnie eshte e mbushur me efekte  dhe kenge muzikore te gezueshme.

Rrotat e vogla do ta bejne ate rreshqitese ne çdo siperfaqe per nje zbavitje plot argetim.

Bere nga plastike rezistente me shkelqim.

E pershtatshme per femijet 0-3 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: