Clementoni Topi Per Aktivitete Bebe

NOL0193

Produkte te reja

Clementoni

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Topi shumengjyresh prej pellushi i markes Clementoni.

Me efekte dhe tinguj qesharake.

Stimulon shqisat e femijes.

Ngjyrat e gjalla terheqin vogelushin i cili do te mundohet te ndjeke topin dhe kjo do ta ndihmoje gjate hedhjes se hapave te para.

Te gjitha keto ndihmojne ne zhvillimin e koordinimit dore-sy si dhe ne marredhenien shkak-pasoje.

E [ershtatshme per femijet mbi 3 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: