Clementoni Puzzle Maxi 104 Inside Out

NOL0196

Produkte te reja

Clementoni

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle e markes Clemenetoni, shumengjyreshe.

Krijoni personazhet e dashur te femijeve.

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec.

Paketimi permban 104 pjese.

Nje loje kreative qe zhcillon aftesine e koordinimit tek femijet.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: