Clementoni Loder Mickey Smartphone Rattle Disney Baby

NOL0208

Produkte te reja

Clementoni

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Smartphone Mickey, nje loder e krijuar enkas per bebet.

Material plastik i pademshem dhemund te perdoret nga femijet edhe per kruajtjen e mishrave te dhembeve.

Ajo stimulon aftesite manuale dhe shqisat e shikimit dhe degjimit.

Loder per femijet e moshes mbi 3 muaj.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: