Pino NTC Loje e Memorjes - 8 Cifte

BAO0324

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

560 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje Pino prej druri me 8 cifte ne total 16 karta druri me karikatura

Per femije 3-7 vjec te cilet duhet te perdorin nje teknike te vecante per te mbajtur mend dhe per te vendosur ne vendin e duhur kartat

Praktikoni 'te mbajturit' mend te femijes tuaj Loja ehste ne formen e nje kutie NTC

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-7 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: