Clementoni Loder Sonaglino Elettronico Pappagallino Baby

NOL0235

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje papagall i bukur elektronik qe kendon dhe meson numra.

Vendoset lehtesisht ne karroce.

Ajo stimulon perceptimin manual dhe vizual.

Ka dy kenge te bukura per femije si dhe ju meson atyre edhe numrat.

Ne pjesen e barkut eshte nje buton interaktiv me drite. Por ne plastike te bute.

E pershtatshme per moshat mbi 3 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: