Loder Pasqualina Pet Parade Zmadho

Loder Pasqualina Pet Parade

NOL0269

Produkte te reja

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 700 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pasqualina, kutia e surprizave per vajzat e vogla.

Kuti magjike, plot surprza qe i bejne femijet te lumtur.

Aty do te gjeni gjithmone edhe kafshe te vogel shtepiake.

E pershtatshme per femijet 3 deri ne 5 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-5 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: