Set Perla per Stoli

BAO0391

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set me perla per te bere varese 

Ka ne brendesi rruaza dhe vargje me te cilat mund te beni varesen si te deshironi

Rekomandohet per vajza mbi 3 vjec te cilat i adhurojne stolite

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: