Pino Lokomotive me Kurdisje

BAO0406

Produkte te reja

Pino

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lokomotive levizese me kurdisje per femije mbi 3 vjec.

Loje me ngjyra prej druri e markes Pino.

Qellimi i ketyre lodrave eshte kryesisht te argetojne femijet.

Pervec kesaj ofrojne mundesine per te zhvilluar dhe praktikuar aftesite motorike por edhe per te zbuluar parimet e levizjes.

Kjo makine leviz para dhe mbrapa dhe eshte mekanizmi i kurdisjes qe stimulon levizjen.

Permasat: 7x5x5,6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: