Miushi Mickey Prej Pellushi 20 cm Zmadho

Miushi Mickey Prej Pellushi 20 cm

ALG0905

Produkte te reja

TY

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Personazhi i dashur i femijeve, miushi Mickey prej pellushi.

E markes se njohur te lojrave "TY".

Veshja e miushit eshte me ngjyra plot shkelqim.

Nje loder e bute dhe plot ngjyra, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Me lartesi 20 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: