Pino NTC Asocijime - Kafshet Zmadho

Pino NTC Asocijime - Kafshet

BAO0326

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje Pino prej druri ne formen e nje puzzle me kafshe dhe shtete

Per femije 3 deri ne 5 vjec

Me 9 elemente te ndare ne dy pjese

Ne njeren ane qendron flamuri ne anen tjeter emri i shtetit, vendoseni ne vendin e duhur

Permasat: 22x22,5x0,8 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-5 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: