Qenushi Prej Pellushi 15cm Zmadho

Olafi Prej Pellushi me Muzike 15cm

ALG0872

Produkte te reja

TY

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Olafi, plaku prej bore, personazhi i dashur i femijeve ne filmin "Frozen".

Eshte prej pellushi i markes se njohur te lojrave "TY".

Olafi ju ftoni te luani dhe te kenaqeni me muziken e tij.

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Me lartesi 15cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: