Puzzle me Dy Ane Supermaxi Zootropolis 108 Pcs Zmadho

Puzzle me Dy Ane Plus Vaiana 108Pcs

ALG0803

Produkte te reja

Lisciani

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle shumengjyreshe me dy ane, ku njera prej tyre mund te ngjyroset.

Krijoni personazhet e filmit vizatimor "Vaiana".

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 4 vjec.

Paketimi permban 108 pjese.

Nje loje kreative qe zhcillon aftesine e koordinimit tek femijet.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: