Pino Slagalica Matematika Zmadho

Pino Slagalica Matematika

BAO0315

Produkte te reja

Pino

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Nje loje qe bazohet ne logjiken matematikore

Per femijet e moshes mbi 3 vjec

Njera pjese permban numrat nga 1-9, ndersa dy pjeset e tjera permbajne karikatura me kafshe dhe veprimet aritmetike

Qellimi eshte qe femijet te mesojne te bejne veprime ne menyre korrekte si dhe te mbajne mend e te vene logjiken ne pune per te kryer veprime matematikore.

30 produkte te tjere ne kete kategori: