Pino Radhitese Kafshet e Fermes 4 Elemente

BAO0334

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle rradhitese per femije mbi 1 vjec.

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Nje loje e thjeshte me kater elemente. Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format, ngjyrat dhe emrat e kafsheve.

Ndikon gjithashtu ne zhvillimin e aftesive motorike te femijes.

Permasat: 22,5x22,5x2,7 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: