Pinguini me Kapuc Prej Pellushi Zmadho

Pinguini me Kapuc Prej Pellushi 25cm

ALG0908

Produkte te reja

TY

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pinguini simpatik me kapuc, prej pellushi.

E markes se njohur te lojrave "TY".

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Me lartesi 25cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: