Pino Topuz i Dyanshem me Yje Zmadho

Pino Topuz i Dyanshem me Yje

BAO0364

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Topuz i dyanshem me yje per femije mbi 12 muajsh.

Kjo eshte nje loje zhurmuese prej druri e markes Pino.

Ngjyra e forte dhe tingulli qe leshon terheqin vemendjen e femijes.

Tingujt e ndihmojne femijen te orientohet te gjeje burimin dhe si perhapen ato.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: