Small Foot Rrotulluese Druri Shumengjyreshe

HV0259

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lodra te vogla zbavitese, prej druri te markes Small Foot.

Ato kane formen e kafsheve te ndryshme dhe shumengjyreshe.

Ju mund ti rrotulloni dhe ato te vazhdojne te levizine per nje kore te gjate.

Rekomandohet per femije mbi 3 vjec.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

Me permasa 4.5 x 4 x 5 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: