Pino Mini 3D Puzzle - Policia

BAO0369

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mini 3D puzzle "Policia" per femije te moshave mbi 2 vjec.

Formueset jane me ngjyra, prej druri te markes Pino.

Kjo loje permban mjete didaktike te cilat e ndihmojne femijen te mesojne te njohi fomat, te praktikoje levizjet dhe kordinimin di dhe aftesine per te kombinuar elemente te ndryshme.

Permasat 9,5x5,5x9 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: