Pino Pazell ne Kuti Lojerat 12 Elemente 4 Motive

BAO0287

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle me kuba per femije mbi 3 vjec.

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Kutia ka 4 motive te ndryshme per te formuar.

Secili nga motivet ka 12 elemente dhe konsiston ne ndertimin e pamjeve me ngjyra.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Permasat: 19,8x14x3,5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: