Pino Kube Druri Kafshet e Gezuara 9 Elemente Zmadho

Pino Kube Druri Kafshet e Gezuara 9 Elemente

BAO0307

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje me 9 element e titulluar kafshet e gezuara

Nje kub prej druri me fotografite e kafsheve per femije  mbi 18 muajsh

Kubet e vogla me kafshe duhet te vendosen se bashku per te bere 6 fotografi

Duke luajtur me kube zbulohet natyrshem nevoja e femijes per te kuptuar gjithcka qe i del para dhe funksionin e saj

Fotografite e kafsheve motivojne femijet te kembengulin per te zgjidhur "gjeagjezen"

Permasat: 20x20x4 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: