Pino Radhitese 2 ne 1 Zmadho

Pino Radhitese 2 ne 1

BAO0290

Produkte te reja

Pino

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje puzzle per femije mbi 2 vjec qe kerkon shume vemendje.

Ne forme katrore dhe me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Puzzle permban pjese per formimin e fermes dhe kafshet e fermes.

Kjo loje zhvillon intelektin e femijes ne njohjen e ngjyrave, formave dhe emrat e kafsheve.

Teper funksionele per zhvillimin e kordinimit sy - dore.

Permasat: 28,5x28,5x1 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: