Pazell me Kuti Stinet 2 Elemente 8 Motive

BAO0330

Produkte te reja

Pino

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pazell me Kuti Stinet 2 Elemente 8 Motive Puzzle me kuti per femije mbi 3 vjec.

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Kutia ka 8 motive te ndryshme per te formuar.

Secili nga motivet ka 2 elemente dhe konsiston ne ndertimin e pamjeve me ngjyra.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar stinet, mbeshtet te menduarti logjik.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: