Plush Ty Beanie Boos Specks Grey Speckled Elephant 25Cm

ALG0970

Produkte te reja

TY

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Beanie Boos Specks me ngjyre gri, prej pellushi.

E markes se njohur te lojrave "TY" me lartesi 25 cm

Elefant i bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3-8 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-8 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: