Violine 2050 Zmadho

Violine 2050

SL0388

Produkte te reja

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje violine me bateri per femije mbi 3 vjec.

Nje Koncert Maester i vertete.

Kur luan me violinen, ajo leshon tinguj dhe melodi te ndryshme.

Punon me 2 bateri AA dhe eshte mjaft terheqese per femijet.

Nje dhurate mjaft e bukur per femije.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: